1 / 9
Pioneer GR-777 — ekvilajzer
9.000 МКД
06.06.2022 13:04

Струмица / Струмица

Ekvilajzerot e vo prefektna sostojba. Bez grebanici. Funkcionira odlicno.
Slikite se od nego

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам