1 / 11
Vintage stereo graphic equalizer Technics SH-8046 SSSS
100 €
Цената е фиксна
02.06.2022 08:54

Кисела Вода / Скопје

1. Vintage stereo graphic equalizer SH-8046, potpolno ispraven i funkcionalen, za svoite 35 godini odlicno socuvan.....................................cena 100 eur. (fiksno).
2. Stereo Equalizer Akai EA-27.......... cena 50 eur. (fiksno).
3. Vintage midi stereo Equalizer Tenson M300............... cena 40 eur. (fiksno).
potpolno ispraven i funkcionalen.


Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata.
Videte original fotografii.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам