1 / 12
Vintage Technics CD player SL-PG4 i SL-P 110 SSSS
50 €
Цената е фиксна
14.04.2022 10:30

Кисела Вода / Скопје

1. Vintage Technics CD player SL-PG4, potpolno ispravno i funkcionalno........................cena 50 eur. (fiksno).
2. Vintage Technics CD player SL-P 110 silver boja, potpolno ispravno i funkcionalno........................cena 50 eur. (fiksno).
3. Technics SL-PG480A CD player........ ispraven i funkcionalen so dalecinsko.......... cena 40 eur. (fiksno). Gi cita site audio cd-nja snimeni i originali.
4. Vintage stereo amplifier Technics SU-V 45A AA class od 1987 godina, odlicno socuvano 2x 45W na 8 omha...................... cena 80 eur. ( fiksno).
5. Vintage stereo amplifier Technics SU-V5 A class od 1981 godina,odlicno socuvano 2x65 W na 8 omha, cena 150 eur. (fiksno).
Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata,videte original fotografii.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам