1 / 11
SCANIA I SHMITZ poluprikolka
1 €
18.10.2021 11:04

Штип / Штип

SCANIA R420 2007g.top sostojba
SHMITZ 2005g
077554096 Sasko

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
077554096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам