1 / 12
mlin sreder
5 €
25.11.2022 13:08

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

proizvodstvo i prodazba na mlinovi sreder cekicar chiper i mlin za slama

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам