1 / 7
VILUSKAR HYSTER 2.5 TONA DIZEL - 411
1 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 11:54

Тетово / Тетово

ID: 411
Viluskar
Marka: HYSTER
Model: H25 DIZEL
God na Proizv: 2008
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 3300 mm
Bocen Pomak
Cenata e bez ddv


http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN - 422

1 €

VILUSKAR LINDE 5 TON - 370

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам