1 / 3
Se prodava masina
1 МКД
27.07.2022 19:05

Аеродром / Скопје

Se prodava masina za melenje kafe raboti vo odlicna sostojba

Категорија: Храна и готвење / Кафе и какао

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
070813164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам