1 / 4
4 NOVI nogalki
40 МКД
27.11.2021 14:22

Битола / Битола

4 novi nogalki za kujnski ili kupatilski element visina 10.5cm. ( zgresena golemina ne se voopsto montirani.
40den. parce

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

VALENTINA
Потврден огласувач
071294213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам