1 / 2
Се продава термоалумулациона печка 5kw
4.500 МКД
25.05.2022 10:54

Битола / Битола

Се продава термоалумулациона печка 5kw
во одлична состојба,
со метално постолје

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ivanco
Потврден огласувач
075684886 070829595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам