1 / 11
Renault Laguna 1.9dci 2003god
1 €
08.01.2022 18:33

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Останато

Renault Laguna 1.9dci 2003god 74 kw/ 101 ks
vo dobra sostojba, mala potrosuvacka, mnogu udobna voznja, start/stop sistem, dvozonska klima,, elektirka na prozori i retrovizori, halogeni za magla, fabricki cd so display i komandi na volan, novi gumi,
registrirana do 05/2022god
kontakt 078393753 Boban

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban Nikovski
Потврден огласувач
078393753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам