1 / 11
MERCEDES BENZ SLK 200 KOMPRESOR (ZAMENA)
По Договор
04.10.2022 17:36

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

SLK 200

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES BENZ SLK 200 KOMPRESOR 2005 GOD BENZIN/PLIN VO ODLICNA SOSTOJBA.MOZE ZAMENA ZA SUV-TERENEC SO VASA ILI MOJA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078209007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам