1 / 1
BOSS DD3 DELAY EFEKT GITARA GITARSKI PEDALA PAPUCA proveri
30 €
12.03.2022 20:14

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

PROCITAJ UBAVO

UBAVO PROCITAJ

>> NEISPRAVNA <<

NOVA

BOSS DD3, DIGITAL DELAY
MADE IN TAIWAN, 1994 GOD.
BISERNO BELA BOJA
NE E POPRAVAN, SE E FABRICKO
PROVEREN SO NEGOV ADAPTER
RABOTI PALI GASI I CRVENATA LED SVETI
SITE NAPONI SE DOBRI
NA IZLEZ IMA NEKOJ SIGNAL
FABRICKO PAKUVANJE

CENATA E FIKSNA
CENATA E FIKSNA
CENATA E FIKSNA
Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам