1 / 6
НОВА НЕ КОРИСТЕНА RTX 3060
1.049 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.10.2021 23:19

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава RTX 3060, нова, некористена.

повеќе за картата.
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3060-3060ti/

инфо на тел 078808919
или на dgorgiev@gmail.com

може проверка на картата на моја машина

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Дејан
ST.2 No.121a, INGIKOVO
Потврден огласувач
38978808919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам