1 / 2
Umbro kopacki
1 €
04.05.2022 20:39

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

38

Боја:

Темно сина

Umbro kopacki za futbal novi nekoristeni velicina 38,5

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078345036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам