1 / 1
Se prodava Poni
2.000 МКД
19.10.2021 12:20

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

13 "

Se prodava poni

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
077604477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам