1 / 12
Prodavam Form Mondeo - Registrirana
1.000 €
Со вклучен ДДВ
20.10.2021 12:21

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e redovno servisirana.
Registrirana do 25.11.2021
Motorot e sreden
Zameneto: Ladnici, prednica i dobri gumi
So kolata ima rezerva alanser i alternator

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Atanas Nestorov
Потврден огласувач
077522937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам