1 / 11
Lusteri,zidni svetla,sijalici
200 МКД
19.10.2021 18:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Golem izbor na luksuzni lusteri,zidni svetla,vgradni svetla,vodootporni svetla za nadvor...Dukjanot e zatvoren i se prodavaat na pola cena.Moze da pisete na viber ako sakate da vi pustam sliki od site modeli sto se ostanati.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077521208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам