1 / 1
Delovi za Golf 1 i 2
1 €
28.07.2022 14:28

Пехчево / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodavat delovi za golf 1 i 2
Motor 1.6d menjac i se ostanato

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
070207439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам