Се продаваат овци кози свињи Se prodavaat Ovci Kozi svinji
1 €
19.10.2021 19:06

Свети Николе / Свети Николе

Се продаваат овци од раси цигаја, мерино и овчеполка .
Кози од раса алпинки и мелез алпинки.
Прасиња од раса пиетрен околу 20 кг.
Цена по договор
Se prodavaat ovci od rasi cigaja, merino i ovcepolka.
Kozi od rasa alpinki i melez alpinki.
Prasnja od rasa pietren okolyu 20 kg.
Cena po dogovor

Категорија: Останато

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070974660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам