1 / 5
Kuka vo centar 73m2
35.000 €
24.07.2022 08:46

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

73 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2001

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Hristo uzunov br 30

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vidi vo sekoe vreme. Kukata e vo centar na gradot vo blizina na kargo ekspres
Kontakt tel
070312614
078808973

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
076811129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам