1 / 2
Opel corsa 1.4 benzin
1.099 €
30.01.2022 22:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opel corsa 1.4 benzin vo odlicna sostojba elektrika na stakla novi gumi, registrirana do juli 2022 godina napraven servis novi svejcici extra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077739502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам