1 / 12
ubava kuca vo selo Saracino so golem dvor
150.000 €
Цената не е фиксна
10.07.2022 01:53

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

1000 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

selo Saracino

SE PRODAVA!!!!

golema kuca na 3 kata (poseben vlez)
vo dobra sostojba so ogromen dvor od skoro 1000m2.
komplet cena za kucata so zemjishteto e 150.000 EUR

kucata e na ubava lokacija,vo sredina na seloto.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija

600000 €

Kuća vo Gorna Čaršija!

88999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам