1 / 10
3d print uslugi
80 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2022 23:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

3Д примт услуги на 3д примтер!
Изработка и дизајн на 3D модели/предмети
- 3D Привезоци
- Рекламем материјал
- Украси
- 3D Скулптури
- Детски играчки
- Калапи за колачиња
- Пластични делови за машини
*** Изработуваме делови по ваши нацрти/фајлови ***

За повеќе инфо контактирајте не!!!
077/901-907 Сашо (достапен и на Viber)

Tags: 3dprint, 3dprinting, 3dmodeling, 3d print, 3d printing


Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Крсте
Потврден огласувач
070514318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам