1 / 9
Stan pozadi poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2
10 €
02.08.2022 22:51

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

130 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Arhiepiskop Dositej 37/9

Se prodava stan po dogovor Kaj poliklinika cair 130m2 i garaza 25m2
Telefonski broj za kontakt:070553038

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

hari
Потврден огласувач
070553038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам