1 / 6
Alfa 159 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867
450 €
12.08.2022 09:52

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na delovi Alfa 159 1.9jtdm 150ks se shto vi treba po najniski ceni niz mk !!!
moze da se proba vo vozna sostojba
al bandazi 17ki
kozen enterier
beli kilometrazi i satcina
071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам