1 / 12
Gumi Schwalbe continental michelin novi 26.27.5.28.29
1.500 МКД
25.11.2021 10:44

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Gumi schwalbe continental michelin..novi 26.27.5.28.29
Continetal trail king 26x2.4 tubeles 3600 den za dve gumi
MIchelin wild racer tubeles 29x2.10 Cena za dve gumi 5000 den
Schwalbe touch tom 26x2.35 ..za edna 1650 den
Schwalbe smart sam 29 x2.10 .. 1500 den
Schwalbe smart sam 29 x2.25 zolti cena za dve gume 4300 den
Schwalbe smart sam plus Adixx 29x2.25.. cena za dve gume 4000 den
Schwalbe nobby nic 29 x2.25.. za edna 2000 den
Schwalbe rapid rob 29x2.25 cena za edna 1500 den
Schwalbe lugano 700x23c .. cena za dve 3000 den
Nokian nova 26x3.0.. 1800 den
Schwalbe smart sam 26x2.25 cena za edna guma 1500 den
Schwalbe smart sam 27.5x2.25 cena za edna guma 1500 den
Schwalbe hans dampf Tubeles Adixx 27x2.35 cena za dve gume 4500 den
Schwalbe space 26x2.35 cena za dve gume 3000 den
Schwalbe maraton 44..662..700x42c ..28x1.65
Activ gard .e bike 50 km... nivo na zastita 5 ..cena za dve gume 4000 den
Schwalbe road cruiser 42-622 ..28x1.60..700x40c k guard.twin skin.copaund grin cena za dve gumi 3000 den
Schwalbe rapid rob so bela traka 26x2.25 cena za dve gume 3000 den
Schwalbe rapid rob so bela traka 29x2.25 cena za dve gume 3000 den
Schwalbe maraton almotion
27.5x2.15 cen za dve gumi 3000 den
Dostava po kargo 🚲🚚🇲🇰

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам