1 / 5
Se prodava maskirna uniforma NOVA
1 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 18:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Uniformata e potpolno nova ne e voopsto oblecena golemina 2xl. I neoprenski corapi broj 44 potpolno novi. Za poveke informacii zvonete na ovaj broj: 075 445 261

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Облека

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078208592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам