1 / 1
Имаме потреба од компанија за изградба на станбен објект
1 €
08.02.2022 13:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од компанија која врши изградба на станбен објект до фаза карабина за наш објект во Струга и Охрид, исто така и компанија која извршува фази Електрика и Водовод на објект.
Контакт телефон 075426082

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ГТУД "ТРИМ" доо охрид
бул. Туристичка бб-Охрид
Потврден огласувач
075426082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам