1 / 6
se prodava HONDA CR 250 2T
1 €
29.11.2022 17:30

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

cr 250

se prodava honda cr 250 2t 2006god top sostojba napraven kompleten remont dva para plastiki info samo na 078219034

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078219034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам