1 / 4
PRODAVAM SKII ELAN
50 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 12:54

Кисела Вода / Скопје

Prodavam odlicno socuvani skii Elan so vezovi Rossignol i steki Elan koristeni samo edna sezona...moze i zamena za pcelarski vosok ili po dogovor za eventualna zamena

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Sasa
Потврден огласувач
070 261 161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам