Deloven prostor vo TC Mavrovka
33.000 €
Цената е фиксна
20.10.2021 15:47

Чаир / Скопје

Квадратура:

22 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Се продава дуќан во ТЦ Мавровка, на 1 кат со санитарен чвор. Вкупната квадратура е 22,5m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
078485307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам