1 / 11
SE PRODAVA MERCEDES A KLASA 2015 god EURO 6
14.450 €
14.650 €
13.08.2022 09:21

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Viziloto e vo bezprekorna sostojba kako od nadvor taka i od vnatre,bukvalno kako od salon.Na voziloto funkcionira se do ppsledno kopce,od oprema nema sto nema.Vredi da se vidi i proba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
070315031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам