1 / 1
sandali novi
890 МКД
22.05.2022 20:57

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

36

Боја:

Сребрена

sandali 36

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

.
Потврден огласувач
075327199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам