1 / 2
SE PRODAVA Placot
1 €
20.10.2021 20:56

Неготино / Неготино

Квадратура:

3800 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placot e na mestoto vikano bresten dol na kuriski pat 3767m²
Tel:075740746
Blaze

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
075740746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам