1 / 1
AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"
18.180 МКД
Цената не е фиксна
30.08.2022 18:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet)

•Dimenzii na kada 130 x130 cm.
•Dimenzii na paravan 130 x130 cm.

Ve ocekuvame!

📍ul.15- ti Korpus br 97 Ohrid
📞Kontakt tel 046 267 562 📱070 205 278

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од: Претпријатие

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам