1 / 1
PARAVAN ZA KADA
8.090 МКД
14.06.2022 05:16

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Paravan za dlaboka tus kada

•Dimenzii 160 x 70 cm

Ve ocekuvame!

📍ul.15- ti Korpus br 97 Ohrid
📞Kontakt tel  046 267 562 📱070 205 278

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од: Претпријатие

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

PARAVAN ZA KADA

8090 МКД

PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

4050 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам