1 / 7
Prodavam IPhone ( ajfon ) 6, 6s, SE
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2021 16:56

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Site telefoni se kupeni novi, poradi obnovuvanje na dogovor se prodavaat I se maksimalno socuvani.
Iphone 6 cena 5000 den
iPhone 6s cena 6000 den
IPhone SE cena 5000 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

PLIMONT PETROV STIP
Потврден огласувач
078415680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам