1 / 3
Se prodava tel. 076376813 Simo
4.800 €
20.10.2021 22:49

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Landrover freelander so Bmw motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Simo
Потврден огласувач
076376813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам