1 / 8
Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD
219 €
26.09.2022 09:34

Чаир / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012
Processor 2,5 Ghz Intel Core I5
Memory 4gb 1600 Mhz DD3
Graphics Intel HD Graphics 4000 1536 MB
Hdd 240gb SSD
MAC OS CATALINA
Bez Adapter
Cena 219 €
Ve molam bez zameni.
kontakt: 070441244 viber + WhatsApp: +38970441244

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

energyplus
skopje
Потврден огласувач
070441244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам