1 / 1
ZONTES
4.990 €
21.10.2021 01:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2021

Модел:

ZONTES

Кога снагата изгледот и перформансите се важни нема компромис. Почуствувај ја возбудата со новиот ZONTES 310V - со 6 брзини. Сега достапен и на 36 рати.
www.emicompany.com.mk
076 582 114

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

☎️📞
Потврден огласувач
076582114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам