1 / 1
cLOVE 500
5.790 €
21.10.2021 01:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2021

Модел:

cLOVE 500

Достигнете неверојатни брзини со новиот cLOVER 500 збогатен со резонантен издувен систем.
Сега достапен на 36 рати
076 582 114

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

☎️📞
Потврден огласувач
076582114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам