1 / 4
Кондури за скијање 37-38
3.000 МКД
08.02.2022 09:58

Бутел / Скопје

Кондури за скијање малку користени.
Број 24-25 (37-38)

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075416861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам