Сезонска Работа во Англија, добра плата плус стан
1.900 €
Цената е фиксна
05.11.2021 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Македонско Англиска фирма бара сезонски работник да дели работно место со втора особа двапати по три месеца во годината по договор. Мора да има европски документи. Плата 1900 евра месец плус има платен еднособен стан само за себе не го дели со никој. Работата е со врати и наместај, вадеме боја и ги реставрираме. Англиски не мора да разбира, колегите се од балканот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Capital Door Stripping Ltd
Потврден огласувач
00447576938510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам