1 / 3
Agregat generator
4.800 МКД
01.05.2022 17:38

Струга / Струга

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina motor za agregat generator

2500 МКД

Elektromotor so reduktor moze zamena

4500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам