1 / 1
Hilti hilta
65 €
70 €
01.09.2022 12:06

Струга / Струга

Hilta germanski proizvod i krsit i busit, vo odlicna sostojba. Za poveke javetese. 👍Moze i zamena

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Kosilka kosilica masina za kosenje treva

180 €

Trimer alpina 24 delovi

2600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам