1 / 4
MAN 8/163 Specijalno Vozilo Slep
9.300 €
09.07.2022 20:10

Конче / Радовиш

MANOT E DONESEN OD GERMANIJA REGISTIRAN I SERVISITAN MOZE DA SE PROBA CO SEKOE VREME SPECIJALNO VOZILO Moze i zamena 071355599

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
071 355 590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам