Baram rabota
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2021 18:16

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

b,c,e , distributer, ili bilo koja rabota

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
072251801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам