1 / 12
Fiat Ducato
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 09:15

Берово / Берово

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks.
Proizvedeno 2007 godina.
Nosivost 1450 kg. (se vozi so B kategorija).
Regustrirano do mart 2022 god.
Socuvano, gumi novi, tehnicki ispravno.
Mnogu mala potrosuvacka.
Poveke informacii na 077 543 912

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
071 26 16 94
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам