1 / 4
Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk
550 МКД
Цената е фиксна
04.11.2022 10:57

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината.
Не користи дополнителни извори на енергија.
Ергономски дизајн, може да го носите постојано и под облеката.

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Цена на карго 130 ден.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од: Претпријатие

MK market
Потврден огласувач
071713153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам