1 / 1
Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)
175 €
Цената не е фиксна
21.10.2021 19:28

Илинден / Скопје

Midi Recorder i Player Roland MC-50 mk 2
(kako nov, prv kupuvach so kniga )
8 track*16 chanel=128 insrtrumeti
Rythem track..... 64 instruments za track
Odlichen za Komponiranje i arrangiranje..

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
077570678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам